aktualna ponuka kurzov

TermínNázovMiestoCenaMetodikaÚčastníciJazyk

2BCognitus

“2b + cognitus” [to be kognitus] –  "byť expertný/znalý"

2BCognitus je súkromná konzultantská spoločnosť, ktorú vo februári 2006 založil Rudolf Christopher Takáč. 2BCognitus tím tvoria skúsení manažéri, poskytujúci takmer dve desaťročia služby v oblasti strategického manažmentu a manažmentu projektov. 2BCognitus poskytuje prostredníctvom znalostí a najlepších skúseností odbornú pomoc organizáciám a firmám pri ich rozvoji a uskutočňovaní ich strategických cieľov. Naša vízia je byť nápomocný našim klientom pri ich úspechu v súčasnom meniacom sa svete.

Accredited Training Organization (ATO) - PRINCE2®
PRINCE2® is a registered trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

Takac foto 2013 c
Rudolf Ch. Takáč
founder & managing director

Spoločnosť 2BCognitus je zameraná na poskytovanie excelentnosti. Naši konzultanti sa v rámci poskytovania zrozumiteľného strategického a projektového manažmentu vždy usilujú dodať viac ako naši klienti očakávajú.

Naše primárne hodnoty

Úspech našej konzultačnej spoločnosti je založený na hodnotách, ktoré sú určujúce pre naše správanie sa voči klientom aj iným.

Inšpiruje nás hodnota pre klienta

Sme zameraní na vytvorenie reálnej a trvalej hodnoty pre klienta. Budujeme seriózne vzťahy s našimi zákazníkmi so záujmom o riešiť ich požiadavky a potreby.

Inovačné pohľady

Podporujeme inovačné prístupy pred zvyčajným podnikaním.

Dosahujeme úspech spoločnou snahou s klientom

Spolupracujeme s klientom a dosahujeme viac ako by sme dosiahli bez jeho snahy.

Etický prístup

Sme nezávislí a oceňujeme čestnosť a etické princípy.

Referencie

Prihlásenie na newsletter

Aktuálny newsletter

  • Newsletter 2024

    2024 -  znalostné portály MANAGERPORT.SK a MANAGERPORT.COM presiahli spolu 1000 príspevkov.     Novinky:  TOP sociálne spôsobilosti PM  Agilné projektové riadenie a ...

    Čítať ďalej...